Zofia Kozińska

Zofia Kozińska
Partner Zarządzający, Dyrektor ds. Sprzedaży.

Zofia Kozińska ukończyła studia magisterskie na kierunku Organizacja i Zarządzania w Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie, Uniwersytet Warszawski – Podyplomowe Studia Menedżerskie.
Jest także akredytowanym konsultantem Insights Discovery.

Od 2007 jest Partnerem Zarządzającym na stanowisku Dyrektora ds. Sprzedaży w InConsulting. Wcześniej w latach 1998 - 2004, pracowała jako Account Manager, a następnie w latach 2004 - 2007 jako Dyrektor Sprzedaży w firmie doradczo szkoleniowej.

Posiada szerokie doświadczenie w zarządzaniu projektami rozwojowymi dla dużych i średnich przedsiębiorstw.

Podczas 19 lat pracy na rynku szkoleniowym, zdobyła wiedzę i doświadczenie w zakresie najlepszych stosowanych praktykach w obszarze szeroko rozumianego rozwoju kapitału ludzkiego w organizacjach (m.in. szkoleniach, warsztatach rozwojowych, coachingu).

Koordynowane przez nią rozwiązania rozwojowe, stanowią za każdym razem indywidualną propozycję dostosowaną do specyfiki klienta. Filozofia, którą stosuje, zakłada szczegółową dogłębną analizę potrzeb i celów organizacji oraz wspólne z klientem opracowywanie rozwiązań, które w danej sytuacji będą w największym stopniu na nie odpowiadały.  

Otwartość i pasja a także wysoka elastyczność w podejściu do klienta i praktyczna znajomość problemów z jakimi borykają się organizacje z różnych branż, zapewniają jej sukces w osiągnięciu pożądanych rezultatów końcowych dla klienta.

Nasi klienci