Jak pracujemy

Nasze projekty mają charakter indywidualnych rozwiązań przygotowanych dla indywidualnych klientów. Kładziemy szczególny nacisk na poznanie specyfiki i wyjątkowości organizacji, z którą pracujemy. Dbamy o to, aby wszystkie nasze wdrożenia były dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Jesteśmy autorami kilkunastu unikalnych metodologii m.in.: Metodologii Wartościowania Stanowisk JES, Analizy Luk Wynagrodzeniowych, Mapowania Struktury Stanowisk, Słownika Kompetencji Sukcesu, Wywiadu Kompetencyjnego czy Warsztatu Strategicznego. Dbamy o to by stosowane przez nas narzędzia były skuteczne biznesowo i łatwe w użyciu.

Dzielimy się wiedzą z naszymi klientami zarówno podczas tworzenia rozwiązań doradczych jak i podczas wdrażania i wspierania zmian metodami szkoleniowymi, warsztatowymi i coachingowymi.

Projekt doradczy dla każdego klienta zawsze prowadzi jeden z naszych Wspólników. Dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość i doświadczenie w danym obszarze.  W zależności od wielkości projektu i zakresu prac zespół projektowy z naszej strony składa się często również z konsultantów i analityków.

Nasi klienci